34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Kryesia e Kuvendit sërish fillon mbledhjen

Ka filluar të mbahet sërish mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës pas ndërprerjes së për shkak të hedhjes së gazit lotsjellës, ndërkaq nuk bëhet e ditur nëse po merr pjesë opozita.
Por gazetarët kanë vendosur t’i bojkotojnë punimet e mbledhjes për shkak se siç thonë në mbledhjen e parë kur u hedh gazi lotsjellës nuk i kanë lejuar të marrin pamje dhe të jenë të pranishëm.
Gazin lotsjellës në mbledhjen e Kryesisë e hodhi Glauk Konjufca.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img