32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Kryeredaktori i ‘Express’-it ia kthen Selimit: E keqkuptove reagimin tonë!

Kryeredaktori i gazetës “Express”, Leonard Kërquku i është kundërpërgjigjur deputetit të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi, pasi ky i fundit reagoj lidhur me publikimin e shkrimit – “Përgjigja e Gazetës Express: Z. Rexhep Selimi, merri edhe vëllezërit në Gjykatë”.
Deputeti Selimi apeloi drejtuesit e kësaj gazete që në Gjykatë ta marrin me vete edhe kryeparlamentarin, Kadri Veselin.
Nga ana tjetër, Kërquku nëpërmjet një reagimi në “Facebook” ka shkruar se Selimi ka mundur ta keqkuptojë postimin e tij.
Reagimi i plotë:
Qenka pergjigjur Rexhep Selimi, por me gjase e ka keqkuptu postimin tim dhe qendrimin e Gazetes Express per padine e tij.
Z. Selimi kur te bem ftese qe te vish me vellezer ne gjykate, nuk menduam qe t’i qerojme hesapet fizikisht aty 🙂 Sepse, sigurisht, nisur nga praktika dhe historia e pasluftes – ti do ishte fituas i padiskutueshem 🙂 Ndaj teje frikesohet e gjithe policia e Kosoves 🙂 Qellimi eshte te zbardhet pasuria e vellezerve tuaj dhe pasuria jote. Sa i perket Kadriut, ai sikurse ti – eshte subjekt i po te njejtit dokumentar, bashke me anetaret tjeter te Shtabit te Pergjithshem alias Milionereve 🙂
Shihemi ne gjykate, merri edhe vellezerit me veti 😛

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img