17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Konferencë e përbashkët e KQZ’së, Policisë dhe Prokurorisë për zgjedhjet në Drenas

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), Policia e Kosovës dhe Prokuroria e Shtetit sot do të mbajnë konferencë të përbashkët për zgjedhjet në Drenas të cilat do të mbahen të dielën

KQZ njofton se konferenca e përbashkët me Policinë e Kosovës dhe prokurorinë e Shtetit fillon në ora 11:00, ku do të diskutohet për zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar të komunës së Drenasit.
Gjatë ditës, KQZ gjithashtu ka njoftuar se do të mbajnë mbledhjen e radhës.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img