17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Kjo është viktima nga vërshimet në Shkup (Foto)

Nga vërshimet e mëdha mbrëmë në Shkup informohet se ka pasur një viktimë. Deri tani askush nuk e konfirmon informacione rreth viktimave në fjalë. Nga MPB-ja informojnë se janë në terren dhe janë duke shikuar se cilat janë dëmet materiale dhe si mund të ndihmohet në terren, transmeton Telegrafi Maqedoni.
Në internet është shpërndarë një fotografi ku shihet një grua e shtrirë në tokë e cila raportohet se është vdekur. Thuhet se ajo ka pësuar nga vërshimet prej ku edhe ka marrë lëndime të rënda që e kanë shkaktuar vdekjen./PrishtinaPress.eu

Viktima

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img