23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Kjo është lista e Barcelonës për ndeshjen miqësore ndaj Leicesterit

Luis Enrique ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen miqësore ndaj kampionit të Premierligës, Leicester City, e cila do të luhet të mërkurën nga ora 20:00.
Në mesin e të ftuarve janë edhe Javier Mascherano dhe Sergio Busquets, të cilët ishin në pushim pas angazhimeve me kombëtaret e tyre, Argjentinën dhe Spanjën.
Ndeshjen e parë ekipi i Luis Enriques e ka fituar ndaj Celtict me rezultat 3:1./Indeksonline/
Lojtarët e ftuar
Jordi Masip, Sergio Busquets, Arda Turan, Luis Suarez, Lionel Messi, Javier Mascherano, Munir, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Jeremy Mathieu, Denis Suarez, Sergi Samper, Jose Suarez, Marlon, Jose Antonio Martinez, Alex Carbonell, Carles Alena, Nili, Jesus Alfaro, Juan Camara and Rafa Mujica.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img