10.3 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Kjo është gjendja e rrugëve në disa qytete të Kosovës (Foto)

Qytetarë të shumët i janë drejtuar GazetaBlic duke dërguar fotografi nëpërmjet të cilave kanë paraqitur vështirësitë me të cilat janë duke u ballafaquar pas rënies së borës.

Në këto fotografi shihet se rrugët janë plotësisht të bllokuara dhe të pakalueshme.

bore

boreeee

booore

boraa

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img