17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Kjo është fotografia e parë e vajzës së Aurela Gace (Foto)

Këngëtarja Aurela Gace sot është bërë nënë për herë të dytë.
Ajo para pak minutash ka publikuar fotografinë e parë të vajzës së saj të cilin e ka quajtur Abigail Isabelle, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka falendëruar Zotin për këtë dhuratë që i ka bërë dhe ka sqaruar edhe domethënien e emrit.
Abigail dmth ‘Gëzimi i babait’ kurse Isabelle ‘E përkushtuar në Zot’. Gjithashtu Aurela ka bërë të ditur se ky emër ishte dëshirë e babait të vajzës së saj./lajmi.net
qweqw

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img