18.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Kështu duket tani formacioni i Kosovës (Foto)

Formacioni i Kosovës pritet të ndryshoj pas ardhjes së disa yjeve
Përfaqësuesja e Kosovës është përforcuar me Milot Rashicën, Alban Mehëhn, Herolind Shalën dhe Sinan Bytyçin.
Kurse, gjatë kësaj jave ka gjasa të transferoj edhe disa yje të tjerë. Formacioni i Kosovës pritet të ndryshoj pas ardhjes së disa yjeve.
Panorama Sport ka përpiluar një formacion, të mundshëm, se si mund të duket skuadra e Kosovës në kualifikimet për botërorin ‘Rusia 2018’. /Express/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img