17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Kështu duken aktorët e Titanic pas 17 vitesh (Foto)

Kurrë nuk lodheni duke parë aktorët e preferuar të filmit shumë të dashur për ju “Titanic”.

Dhe, sot mund t’i shihni aktorët dhe aktoret e këtij filmi se si kanë ndryshuar në pamje pas gjithë këtyre viteve .
“Titanic” është një film amerikan nga James Cameron që u shfaq në vitin 1997.
Eshtë një nga filmat më të suksesshëm në histori. /RTV21
Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img