17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Karikatura e ditës – Ronaldo ia lëmon kryet Zidanit me shkumësin e bilardos (Foto)

“Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës

Personazhet kryesore në karikaturën e ditës janë Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane, pas humbjes 2:1 nga Celta Vigo në Santiago Bernabeu.

“Pasi u mposhtën për herë të dytë me radhë të cilët kishin shkuar kaq shumë ndeshje pa humbje, Cristiano Ronaldo ia lëmon kryet Zinedine Zidanes”, shkruan “Goal.com”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img