22.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

James e do kalimin te gjiganti anglez

E ardhmja e James Rodriguez është vënë në qendër të vëmendjes që prej kur në Santiago Bernabeu ka ardhur trajneri Zinedine Zidane.

Për të është raportuar se sivjet do të largohet, por që më pas është thënë se kjo nuk është e vërtetë dhe se kolumbiani do të luftojë për një vend në formacionin e Los Blancos.

Tash Daily Mirror shkruan se është vet futbollisti që kërkon një kalim në Premier League te Manchester United.

Kjo kërkesë e tij thuhet se vjen pas mungesës së hapësirës te Real dhe interesimit të madh që ka United për të.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img