8.7 C
Pristina
Tuesday, April 23, 2024

Buy now

spot_img

Ja si do të jetë moti natën e ndërrimit të viteve

Në kuadër të ditës së fundit të vitit të gjithë janë të interesuar të dinë sesi do të jetë moti.

Metereologët parashikojnë që temperaturat në të gjithë vendin do të jenë nën 0, por nuk do të ketë reshje shiu.
Sipas “Meteoalb”, java tjetër do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të cilat në veri dhe verilindje do të shoqërohen me reshje të pakta dëbore.
Që nga dita e mërkurë dhe deri në fund të vitit duke përfshirë edhe natën e Vitit të Ri do të jemi në ndikimin e motit të kthjellet por të ftohtë.
I ftohti siberian pritet të vijë nga e mërkura. Në të gjithë vendin temperatura do të jetë zero dhe nën zero gradë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img