22.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Buy now

spot_img

Sali Riza Gërqina dhe Ludvig Prenqi “Dallëndyshet” e vitit

Sali Riza Gërqina dhe Ludvig Prenqi janë fituesit e edicionit të 66-të të Kërcimeve nga Ura e Fshejtë.

Të dy fituesit ndanë pozitën e parë në stilin Dallëndyshe me nga 59.5 pikë.
Në pozitën e tretë u pozicioni Shkëlzen Goqi me 58.5 pikë.
Në stilin Këmbë fituan Alfred Prenqi dhe Arlind Shala me nga 60 pikë, ndërsa i treti ishte Teki Miftari.
Në garën në të cilën morën pjesë 10 kërcyes në stilin Dallëndyshe dhe 12 Këmbë, pat një numër të konsiderueshëm të shikuesve.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img