5.3 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Ja çka i ndodhi Bleros në aeroportin e Suedisë (Foto)

Atje, ai është parë me familjen që i jeton atje dhe nga postimet që i ka bërë në rrjetet sociale, këngëtari shihej mjaft i lumtur, shkruan lajmi.

Por, në fund, duke u kthyer për në Kosovë, Blero është ballafaquar me një suprizë që nuk e ka pritur fare.Në aeroport atij i është ndalur rryma. Kjo gjë e ka habitur aq shumë këngëtarin saqë ka pyetur se a është në Kosovë apo Suedi.

15301232-2175233356035487-1276408872-n

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img