17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Ish-ambasadori i Serbisë në Kroaci: Lufta mes Beogradit e Zagrebit nuk ka përfunduar

Ish-ambasadori i Serbisë në Kroaci, gazetari Radivoje Cvetiqanin, thotë se retorika në relacionin Beograd-Zagreb sugjeron sikur lufta nuk ka mbaruar përfundimisht, se ka vetëm “pauzë”, transmeton Koha.net
Cvetiqanin i tha radios së Podgoricës, “Antena M” se kriza aktuale në marrëdhëniet mes dy shteteve dhe dy popujve është prodhim i raporteve të brendshme në Serbi, përkatësisht në Kroaci”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img