17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Interesimi i madh për ta dëgjuar hoxhën Elvis Naçi

Hoxha Elvis Naçi ka fituar  përlqimin e shumë besimtarëve myslimanë për mënyrën se si ai i mban ligjëratat në xhami.
Sot, teksa po mbante ligjëratë në sallën e sporti “Faik Konica”, në Sllupçan, salla është mbushur përplotë me besimtarë, shkruan Indeksonline.
Hoxha është dashur ta ndërrojë vendin për shkak të vapës së madhe, dhe së bashku me besimtarët kanë kaluar në xhaminë e “Tabakëve” në Tiranë.

Interesimi i madh për ta dëgjuar hoxhën Elvis Naçi, bën të ndërrohet vendi ku mbahej ligjërata (Foto)

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img