17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Ilaçi popullor që i largon gurët në veshka për 6 ditë

Nëse keni gurë në veshka, përgatitni këtë ilaç të thjeshtë e popullor dhe për 6 ditë do t’i nxirrni jashtë.
Përveç kësaj, do t’i pastroni veshkat edhe prej rërës që mund të jetë mbledhur aty. Shumë njerëz që e kanë përdorur këtë ilaç e kanë zgjidhur problemin e tyre.
Të gjithë përbërësit janë të shëndetshëm, e ilaçi nuk ka asnjë efekt të dëmshëm anësor.
Përbërësit:
– 100 ml lëng limoni
– 100 ml vaj të ftohtë ulliri

– 100 ml birrë

Përgatitja:
Të gjithë përbërësit i vendosni në kavanoz prej qelqit dhe i përzieni mirë.
Përdorimi:
Pini 50 ml lëng në mëngjes esëll.
Efekti:
Nëse keni rërë në urinë, do të pastroheni brenda 4 ditësh, nëse keni gurë do të duhen deri në 6 ditë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img