5.3 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Hysaj në Inter?

Gjigantët Evropianë pas Elseid Hysajt?

Menaxheri i Elseid Hysajt, Mario Xhufredi, ka folur për të ardhmen e mesfushorit të Kombëtares, i cili bëri të ditur se te Interi e pëlqejnë lojtarin, raporton “Radio KissKiss”.
“Tek Interi e pëlqejnë shumë Hysajn. Në të kaluarën kam folur me drejtorin sportiv Piero Ausilio, i cili më konfirmoi interesin e madh që ai dhe klubi ku bën pjesë kanë për djaloshin 22-vjeçar. Megjithatë, e gjitha kjo mbetet në kuadrin e bisedave miqësore me njëri-tjetrin”, ishin fjalët e Xhufredit.
Sipas mediave angleze, për Hysajn interesohet edhe skuadra e Manchester Cityt.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img