10.3 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Hoti siguron shërbyesit publik se pagat nuk do t’ju ulen (VIDEO)

Ministri i Financave, Avdullah Hoti ka mbajtur një konferencë në lidhje me ligjin e ri të pagave për sektorin publik.

Ai i ka siguruar të gjithë shërbyesit publik, si policinë, mësimdhënësit, mjekët, zjarrfikësit dhe të tjerët se pagat e tyre nuk do të ulen.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img