5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Haxhiu: Leni inatet, të bëhemi bashkë për mbështetje të Haradinajt

Deputetja e AAK-së ka thënë në seancë se duhet t’i lënë të gjitha inatet dhe të bëhen bashkë në mënyrë që të mbështesin liderin e AAK-së Ramush Haradinaj.

Ajo akuzoi presidentin Hashim Thaçi duke e quajtur zëdhënës të agjencive ajrore ndërsa kryeministri Isa Mustafa sipas saj ka reaguar vonë dhe në mënyrë shumë të ftoftë.

Haxhiu kërkoi që sot në seancë të marrin një vendim në lidhur me arrestimin e Haradinajt në bazë të fletarrestit serb.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img