12.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Guardiola largon Hartin?

Joe Hart mund të lë Manchester Cityn dhe të zëvendësohet nga Marc-Andre ter Stegen.
Trajneri spanjoll dhe portieri i kombëtares së Anglisë nuk është se kanë raportet më të mira në mes veti.

Megjithatë, City do të duhet të përmbush klauzolën e lirimit të portierit të Barcelonës e cila peshon plot 67 milionë funte.
Kjo nuk është e gjithë e keqe për Hartit, pasi thuhet se skuadra e Evertonit është shumë e interesuar në nënshkrimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img