32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Gigi gjen kohë për veten, shijon pushimet e verës (Foto)

Ajo është një nga super modelet e botës.
Jemi mësuar ta shohim nëpër pista, duke realizuar reklama dhe në ekranet e botës. Por rrallë e shohim duke shijuar pushimet e saj.
Është pikërisht Gigi Hadid e cila si duket ka vendosur që këto ditë t’i kushtojë vetes dhe pushimit të saj.
Modelja 21 vjeçare,  ka publikuar fotografi fantastike e veshur në kostume plazhi dhe teksa pi një nga pijet tropikale të vendit në të cilin gjendet.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img