21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Genta, atraktive edhe gjatë vozitjes në makinë (Foto)

Këngëtarja Genta Ismajli ndonëse nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor që pas “Shake It” në bashkëpunim me Etnon, ajo po arrin që prapëseprapë të jetë atraktive dhe të bie në syrin e mediave.
Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet në makinën e saj duket vozitur.
Ajo çfarë bie më shumë në sy është veshja e saj, e cila natyrisht se i ka ndihmuar që të marrë mijëra pëlqime.
Fotografia në fjalë është komentuar mjaft shumë nga fansat. Aktualisht, Genta është shumë e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

genta

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img