23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Fotosesioni seksi i Teutës menjëherë pas ndarjes nga Blero (Foto)

Ka kaluar një vit prej kur aktorja e njohur, Teuta Krasniqi pati marrë poza super seksi para fotografit profesionist Avni Selmani.

Ndërsa sot trupi i saj ka marrë formë tjetër, pasi po e pret fëmijën e dytë, shkruan lajmi.
Këtë dallim mund ta vëreni në fotografitë e postuara, e nuk ka asnjë dyshim që edhe pas lindjes ajo do t’i rikthejë linjat që ka pasur, pasi kështu ka ndodhur edhe me shtatzëninë e parë.
Kujtojmë se jeta private e Krasniqit ka qenë shumë e komentuar kohëve të fundit, dhe si duket tani është stabilizuar gjendja dhe gjithçka ka rënë në vendin e vet.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img