8.7 C
Pristina
Tuesday, April 23, 2024

Buy now

spot_img

Formacioni më i mirë i kombinuar Arsenal-Tottenham. Xhaka? (Foto)

Granit Xhaka bënë pjesë në formqacionin më të mirë të kombinuar ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit

Goal.com ka përzgjedhur formacionin e kombinuar më të mirë ndërmjet lojtarëve të Arsenalit dhe Tottenhamit.
Arsenal ka 6 përfaqësues në këtë formacion, për dallim nga Tottenham që ka pesë.
Por, në këtë formacion bënë pjesë edhe Granit Xhaka, i cili që prej transferimit të tij në Arsenal ka treguar paraqitje fantastike, ashtu sikurse edhe Mustafi që mbetet jashtë këtij formacioni.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img