8.6 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Formacionet zyrtare: Turqi – Kosovë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Turqisë dhe Kosovës
Turqia dhe Kosova do të përballen në stadiumin “Antalya” duke filluar nga ora 18:00. Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikueset për Botërorin “Rusi 2018”.

Kosova aktualisht gjendet e fundit në Grupin I me vetëm një pikë.
Turqia: Volkan Babaacan; Gokhan Gonul, Mehmet Topal, Ahmet Calik, Hasan Alikaldirim, Selcuk Inan, Oguzhan Ozyakup,Calhanoglu, Arda Turan, Volkan Sen, Burak Yilmaz

Kosova: Ujkani, Perdedaj, Pnishi, Alushi, Milot Rashica, Shala, Amir Rrrahmani, Valon Berisha, Vedat Muriqi, Benjamin Kolollo.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img