15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Flori e Ledri të këndshëm edhe në humor (Foto)

Ata që sollën super hite në këtë sezonë të verës me “Beautiful” dhe “Ajo nuk ma la”, po i bëjnë fansat e tyre edhe të qeshin.
Të ulur pranë detit, Ledri e ka publikuar një fotografi bashkë me Florin, transmeton Indeksonline.
Ai ka zgjedhur që në mbishkrimin e fotos të bëjë pak humor me këngët që i kanë lansuar bashkë.
“E di që ajo është e bukur, por nëse nuk ma len unë kceva poshtë”, ka shkruar Ledri, transmeton Indeksonline.
Me këtë kanë qeshur edhe fansat të cilët kanë lënë komente të këndshme për këngëtarët./Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img