17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Flet Isa Xhemajlaj: Ja çka thotë për zgjdhjet!

Disa minuta pas mbylljes së vendvotimeve në Drenas ka folur edhe kandidati i NISMA për kryetar të Drenasit, Isa Xhemajlaj.
Xhemajlaj ka thënë se ka patur shkelje gjatë procesit të votimit në Drenas.

“Ka pasur shkelje gjatë votimit të sotëm dhe kanë qenë disa qendra ku është tentuar të votohet më shumë se një herë”.

“Ka pasur edhe raste ku është bërë presion mbi votuesit nga partia në pushtet”.
“Është lënduar procesi i votimit në Drenas me anë të këtyre gjërave”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img