31.7 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Fillon takimi Biden-Thaçi

Ka nisur takimi mes zëvendëspresidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden dhe presidentit të vendit Hashim Thaçi.
Pas takimit do të jetë një konferencë 7 deri në 8-të minuta. Një pjesë e kohës do t’i kushtohet zëvendëspresidentit amerikan Joe Biden, ndërsa më pas do të flasë presidenti kosovar Hashim Thaçi.
Biden nuk do të pranojë pyetje, ai vetëm do t’i japë porositë e tij në këtë adresim publik./PrishtinaPress.eu
 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img