15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Fenomeni Ronaldo punësohet te Real Madridi, ja pozita e tij

Ish futbollisti më i mirë në botë, braziliani Ronaldo është rikthyer në Real Madrid me një detyrë të re.
Ish sulmuesi i famshëm është emëruar si këshilltar i parë i Florentino Perez dhe ambasador global i Real Madridit.
Ronaldo do ta fillojë punën zyrtarisht në fillim të shtatorit përkrah Florentino Perez.
“Fenomeni” me skuadrën galaktike kishte zhvilluar 177 ndeshje ku kishte realizuar 104 gola.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img