29 C
Pristina
Sunday, July 21, 2024

Buy now

spot_img

Enca kupton pse bie në dashuri me njerëzit e gabuar (Foto)

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura për linjat trupore, por jo edhe dashurinë.

Enca Haxhia do të publikojë së shpejti këngën e saj të re, që do të jetë shumë melankolike.
“Kjo këngë më bëri të kuptoj pse biem në dashuri me personat e gabuar”, shkruan Enca në Snapchat.
Vitet e fundit këngëtarja shqiptare ka publikuar këngë shumë ritmike, ndaj dhe fansave ju ka munguar një baladë nga Enca, që me shumë gjasa do ta kenë shumë shpejt.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img