21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

E ka trupin të krijuar për to, Ratajkowski pozon me rroba banje (Foto)

Emily Ratajkowski duket shumë komode kur ka pak rroba në trup, prandaj është shumë natyrale kur pozon para kamerës.
25-vjeçarja është fytyra reklamuese e rrobave të banjës të kompanisë australiane, Amore & Sorvete dhe ka bërë një set të ri për këtë brend.
Natyrisht se në punën e saj e ndihmojnë format e njohura trupore që ka. Të pasmet dhe gjoksi kanë bërë që fotografitë e saj të shpërndahen në mase të madhe në internet.

Më poshtë jua sjellim një galeri të tyre. /Telegrafi/

em1em2em2aem2bem3em5em6em7

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img