21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

E dashura e Gotzes zhvishet dhe “tronditë” Instagramin nga Ibiza (FOTO +18)

E dashura e Mario Gotzes ka “bombarduar” Instagramin me foto të reja.
Ann Kathrin Brommel, e dashura e futbollistit të Borussia Dortmundit, ka shfaqur linjat e saj mbresëlënëse trupore.
Fotot e realizuara në Ibiza, janë pëlqyer tepër nga ndjekësit e saj, përcjellë “Lajmi.net”.
Njëra nga fotot ka grumbulluar në total 30 mijë pëlqime.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img