21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

“Dridhet” Barcelona, vijnë 150 milionë euro për Suarezin (FOTO)

Manchester United është i gatshëm të paguajë 150 milionë euro për transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Luis Suarez.

Luis Suarez është në negociata për vazhdimin e kontratës me Barcelonën.
Por, Manchester United nuk ndalet në përpjekje për transferimin e tij.
“Red Deviils” janë të gatshëm të paguajnë 150 milionë euro për blerjen e Suarezit, raporton “The Sun”.
Suarez ka kontratë me kampionin e La Ligës deri më 2019, përcjell “Lajmi.net”.
Dhe, Barcelona vështirë se do ta lejojë largimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img