17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Dhurohen karroca invalidore për të sëmurët në Shtime

Qendra për Integrimin dhe Rehabilitimin e të Sëmurëve Kronik Psikiatrik në Shtime ka fituar donacion nga Handikos, disa karroca invalidore.
Këto karroca do të dhurohen sot duke filluar nga ora 11:00, transmeton KosovaPress.
Në një njoftim për media, bëhet e ditur se kjo është hera e dytë që pacientët po pajisen me karroca invalidore nga Handikosi.

Nga kjo Qendër kanë falënderuar për këtë donacion, që sipas tyre tregon përkushtim dhe përkrahje./PrishtinaPres.eu

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img