9.7 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Del fotoja e Haradinajt në burg, i buzëqeshur krah një shqiptari (Foto)

Arrestimi i ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, shkaktoi bujë të madhe dhe shumë reagime nga politikanë.

Teksa të gjithë shqiptarët janë mërzitur për ndalimin e ish-komandantit të UÇK-së, është një shqiptar që në fakt është “gëzuar”. Sigurisht, jo për arrestimin e tij, por për faktin se ka pasur kënaqësinë të qëndrojë në të njëjtën qeli me Haradinajn.

Jo vetëm kaq, por shqiptari i dënuar në Francë, ka shfrytëzuar rastin për të bërë një foto që u publikua nga JOQ. I burgosuri shkruan: “Live, në Colmar të Francës. Ju përshëndesim”!

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img