31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Claudi Bravo braktis Barcën për Man Cityn?

Manchester City është afër të kompletojë transferimin e shtatë në këtë sezon.
Citizens pothuajse kanë sjell në radhët e veta portierin e Barcelonës, Claudio Bravon.
Marrëveshja mes katalonasve dhe anglezëve kap shifrat prej 25 milionë euro.

E gjithë kjo pasi trajneri spanjoll, Pep Guardiola ka humbur besimin te gardiani Joe Hart, i cili tani e tutje do të jetë zëvendësues i kilianit.
Por, edhe Bravo ka humbur betejën me portierin gjerman të Marc-Andre ter Stegen që do të jetë portieri i parë i Barcelonës për sezonin e ri.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img