22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

Cilët deputetë të LDK – së vizituan Qakorrin? (FOTO)

Një ditë përpara se të mbahej tryeza shkencore lidhur me Demarkacionin, deputetët e LDK –së, Besa Gaxheri, Armend Zemaj, Arben Gashi si dhe ish kryetari i komunës së Pejës Ali Lajqi së bashku me disa anëtar të tjerë të LDK – së kishin vizituar Qakorrin pikërisht pikën ku mendohet se është kufiri.
Anëtari i LDK-së, Kushtrim Gjevukaj, të martën i ka postuar disa fotografi ku shihet së bashku me Gaxherin, Zemaj, Gashin e Lajqin, njofton Klan Kosova.
“Dr. Ibrahim RUGOVA kishte paralajmëruar për DEMARKACIONIN:
Kufiri me Malin e Zi do të jetë pika e Qakorrit !
Sot u zotuam qe amanetin e presidentit RUGOVA ta qojmë në vend !”, ka shkruar ai.

Image
Image
Image
Image

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img