23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Chelsea – West Ham, formacionet e mundshme (FOTO)

Chelsea dhe West Ham me përballjes mes tyre që fillon nga ora 21:00, do të kompletojnë xhiron e parë të Premierligës.

Kjo ndeshje do të jetë e para në futbollin anglez për trajnerin e ri të Cheslea, Antonio Conte, e ku për kundërshtarë do të ketë një skuadër jo të lehtë, siç është West Ham, që edicionin e kaluar shfaqi performanca të larta.
Mbetet të shihet se çfarë lojtarë do të inkuadrojnë në ndeshjen e parë Conte dhe Biliç, por në media tani janë parashikuar formacionet e mundshme, përcjell Lajmi.net.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img