25.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Bushati dënon sulmin ndaj Kuvendit të Kosovës

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati ka dënuar sulmin ndaj godinës së Kuvendit të Kosovës një natë më parë.

Kreu i diplomacisë shqiptare kërkon nga autoritetet të gjejnë dhe vënë para drejtësisë autorët.
Godina e Kuvendit të Kosovës, u godit të enjten në mbrëmje me një mjet shpërthyes që la pas dëme materiale, por për fat të mirë jo viktima.Bushati

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img