31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Blerona bashkë me gjoksin tregon edhe ndryshimin që e ka bërë (Foto)

Tashmë është shëndrruar në një nga prezantueset më të komentuara.
 
E kjo se, Blerona Zeqiri njihet për linjat e saj, sidomos për gjoksin, armën e saj më të fortë, shkruan Gazeta Express.
Së fundmi, ajo ka postuar disa fotografi në rrjetet sociale ku shihet se ka ekspozuar gjoksin dhe bashkë me të ka treguar edhe ndryshimin e saj.

Blerona tanimë është bionde.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img