34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

BBC: Zakoni i Shaqirit për të shënuar gola spektakolar vazhdoi edhe sot (Foto/Video)

Xherdan Shaqiri me një gol të bukur i siguroi një pikë Stoke Cityt, në ndeshjen e xhiros së parë të Premierligës në udhëtim te Middlesbrough.

Shaqiri arriti që nga goditja e lirë të shënoi një gol jashtëzakonisht të bukur.
Ky gol i Shaqirit, është vlerësuar lartë nga media e njohur, BBC.
“Zakoni i shaqirit për të shënuar gola spektakular vazhdoi edhe sot”, shkruan BBC.
Kujtojmë se Shaqiri ka shënuar një gol tejet të bukur në Kampionatin Evropian që u mbajt në Francë, në barazimin 1:1 mes Polonisë dhe Zvicrës.shaqiri 1
https://youtu.be/JHOquAT-EIA

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img