17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Baton Haxhiu udhëheq debatin për demarkacionin

Më 3 gusht, në ambientet e Kuvendit të Kosovës do të organizohet një debat për marrëveshjen e demarkacionit.
Në ftuar janë profesorë universitar, përfaqësues të partive politike dhe përfaqësues të Akademisë dhe Shkencës së Kosovës.
Gazeta Express merr vesh se moderator i këtij debati do të jetë gazetari Baton Haxhiu.
Haxhiu do të udhëheq këtë debat, ku priten të ballafaqohen mendimet lidhur me atë se a është marrëveshja e demarkacionit me Malin e Zi në përputhje me ligjet e Kosovës.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img