32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

Barcelona transferon Gameiron për 40 milionë euro

Kevin Gameiro do të jetë blerja më e re e Barcelonës

Barcelona dhe Sevilla kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit francez, Gevin Gameiro, shkruan Sport.
Marrëveshja është arritur këtë pasdite, ndërsa lojtari nuk ka luajtur në ndeshjen e sotme miqësore të Sevillës.
Kujtojmë se Gameiro Barcelonës do t’i kushtojë 40 milionë euro, pasi do të paguaj klauzolën e sulmuesit francez. /prishtinapress.eu/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img