23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Barcelona ka fituar ndaj Celticut

Barcelona ka fituar ndaj Celticut me rezultat 3-1.
Goli i parë erdhi nga Arda Turan (11’), ndërsa Leigh Griffiths (29’) shënoi golin e nderit për skocezët.
Por, vetëm pas dy minutash nigeriani, Efe Ambrose, shënoi në portën e tij dhe riktheu epërsinë e spanjollëve.
Goli i qetësisë erdhi në minutën e 41-të nga Munir El Haddadi.
Ky takim ishte në kuadër të turneut miqësor Internacional Champions Cup. /Telegrafi/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img