31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Banorët e Llukës së Epërme paralajmërojnë shkuarje kolektive në Zhlep

Këshilli i fshatit Llukë e Epërme, përmes një njoftimi për media i ka ftuar banorët e këtij fshati që nesër, në mënyrë të organizuar dhe bashkërisht të shkojnë në Zhlep.
Ja njoftimi i plotë:
Këshilli i Fshatit Llukë e Epërme Ftoheni që nesër e Mërkure, datë 10 Gusht 2016 të jeni prezentë në organizimin e banorëve të Llukës së Epërme, të cilët në mënyre të organizuar, bashka-rishte të shkojmë në bjeshkën tonë, në Zhlep.

Ky organizim bëhet nga Këshilli i fshatit Llukë e Epërme, dhe janë ftuar të gjithë banorët e Llukës së Epërme.
Qëllimi i këtij organizimi është bashkimi jonë, vizita e bjeshkës tonë dhe kundërshtimi ynë që kjo pjesë e Kosovës, bjeshkë e fshatit tonë të mos kaloj në pronësi të Malit të Zi.
Takohemi në ora 11:00 në Zhlep (te Kulla)
Me respekt, Këshilli i Fshatit Llukë e Epërme !

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img