34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Bajrush Xhemajli pas dy vitesh lirohet nga burgu

Ish-kryetari i Komunës së Ferizajt, Bajrush Xhemajli, është liruar sot nga burgu, pasi ka kryer dënimin dyvjeçar që i ishte caktuar nga gjykata, shkruan lajmi.net.
Xhemajli ishte dërguar në burg për aksidentin që e kishte shkaktuar në dalje të Prishtinës më 2009, ku si pasojë kishte vdekur i riu Labinot Rrustemi dhe ishin lënduar disa të tjerë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img