9.7 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Avdijaj-De Biasi, shikoni çfarë ka ndodhur

Donis Avdijaj ishte gati të luante për Kombëtaren e Shqipërisë, por u injorua nga Gianni De Biasi.

Kosovari kishte deklaruar se është në pritje të ftesës nga Kombëtarja, për të luajtur nën fanellën e skuadrës kuqezi.
“Unë jam duke e pritur Shqipërinë. Gjatë vitit të kaluar jam takuar me De Biasin dhe më ka pëlqyer shumë projekti i Shqipërisë. Jam në pritje të ftesës”, kishte deklaruar Avdijaj në fillim të vitit 2016, përcjellë “Lajmi.net”.
Tashmë ai është pjesë e Kosovës, por s’mund të luajë me Turqinë për shkak të dokumentacionit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img