17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Arrestohet vëllai i kryebashkiakut të Devollit, sherr me policinë në komisariat

Vëllai i kryetarit të Bashkisë së Devollit ka përfunduar në pranga për shkak se është konfliktuar me disa punonjës të policisë.

Altin Nallbati, akuzohet se ka goditur në ambientet e komisariatit oficerin e Shërbimit të Çështjeve të Brendshme, Devi Ago dhe bashkëshorten e tij, oficere policie.
Nallbati, i cili është vëllai i kryebashkiakut Bledion Nallbati, ndodhej në komisariat për shkak se një i njohuri i tij ishte shoqëruar për veprën penale të prerjes së paligjshme të pyjeve.
Sipas informacioneve paraprake në lidhje me ngjarjen, Altin Nallbati është konfliktuar fillimisht me punonjësen e policisë, ndërsa më tej ka ndërhyrë bashkëshorti i saj, Devi Ago, ku situata është përkeqësuar deri në përplasje fizike.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img