17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Arrestohet prishtinasi që ngacmoi seksualisht një shtetase të huaj

Policia ka arrestuar në Prishtinë një të dyshuar, pasi që fillimisht kishte ngacmuar një femër – shtetase e huaj.
I njëjti, derisa ishte duke u intervistuar në stacionin policor, ka penguar dhe sulmuar një zyrtar policor.
Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img